Holcim Azərbaycan Açıq Səhmdar Cəmiyyətinin Səhmdarlarının İllik Ümumi Yığıncağı
Holcim Azərbaycan Açıq Səhmdar Cəmiyyətinin Səhmdarlarının İllik Ümumi Yığıncağı 2018-ci il mart ayının 15-da səhər saat 10:00-da Bakı şəhəri, AZ 1065, İzmir küçəsi 1033 ünvanında yerləşən Hyatt Regency Otelin Görüş və Konfrans Mərkəzində yerləşən Quba Zalında keçiriləcəkdir. Holcim Azərbaycan Açıq Səhmdar Cəmiyyətinin səhmdarlarının 15 mart 2018-cı il tarixində keçiriləcək Səhmdarların İllik Ümumi Yığıncağının gündəliyi:
- Holcim Azərbaycan Açıq Səhmdar Cəmiyyətinin Səhmdarlarının İllik Ümumi Yığıncağının Sədrinin seçilməsi
- Müşahidə Şurasının üzvlüyündə dəyişikliklərin təsdiq edilməsi
- Holcim Azərbaycan Açıq Səhmdar Cəmiyyətinin Nizamnanəsində dəyişiklikərin təsdiq edilməsi
- Holcim Azərbaycan Açıq Səhmdar Cəmiyyətinin 2017-cı ilin maliyyə nəticələrinə dair illik hesabatının təsdiqlənməsi

To the attention of Holcim (Azerbaijan) OJSC's shareholders
The Annual General Meeting of Holcim Azerbaijan Open Joint Stock Company's Shareholders will be held on the 15th of March 2018 at 10.00 a.m. The address: Guba Hall in Hyatt Regency Meeting and Conference Center, Baku city, Az - 1065, 1033 Izmir street. Agenda of Annual General Meeting of Holcim Azerbaijan Open Joint Stock Company:
1. Election the Chairman of the Annual General Meeting of Shareholders of the Holcim Azerbaijan Open Joint-Stock Company
2. Approval of changes in the membership of the Supervisory Council
3. Approval of changes in the Charter of Holcim Azerbaijan Open Joint Stock Company
4. Approval of annual report of Holcim Azerbaijan Open Joint-Stock Company on financial results for 2017